Első bejegyzésem

Szia, Kedves „Első bejegyzésem” olvasó!

Engedd meg, hogy pár szóban bemutatkozzak, és felvezessem miről is fog szólni ez az oldal.

Andreának hívnak, és 1992-ben születtem. 2015-ben diplomáztam, és jelenleg Budapesten dolgozom. Egyedülálló nő vagyok, aki úgy döntött, hogy a *sok felesleges szabadidejét saját magára fogja fordítani, és olyan nő lesz, akit ezelőtt megnézett az utcán, és arról álmodozott, hogy ***de jó lenne…***.

A blogot magamnak írom. Minden előképzettség, és tudományos kísérletek nélkül, saját tapasztalataimat és véleményeimet osztom meg. Egy kicsit önmotiváló felületet szeretnék létrehozni, mert neveztem a 2016-os IronGirl Budapest futóversenyre. Kezdő futó vagyok, aki talán még soha nem futott le egyben 6 km-et.

Az oldal címe magrigi, ami annyit jelent, hogy lefogyok. Ez a cél. Nincs kifogás, nincs de! Magrigi!

2016. április 24., vasárnap

Mi történt velem?

"Szia Andi! Ne haragudj a zavarasert, de nem tudok elmenni szo nelkul, hogy mennyire csodas alakod van. Ha van idod leirnad nekem, hogy mivel tartod magad formaban? ESZMELETLEN!"
"Szia! Csak annyit mondok hogy nagyon erős és kitartó csaj vagy! Gratulálok! Állati jól nézel ki."
Amikor egy férfi megdicsér, jólesik, örülsz neki. De! Amikor egy nő dicsér meg.. az, az igazi elismerés.
Meghíztam. Nagyon. Később gondoltam egyet, és lefogytam. Néhányan rám írtatok és kíváncsiak voltatok, hogy csináltam. A következő hosszú bejegyzésben elárulom a (nem) titkot. :)


😍
😍

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése