"Szia Andi! Ne haragudj a zavarasert, de nem tudok elmenni szo nelkul, hogy mennyire csodas alakod van. Ha van idod leirnad nekem, hogy mivel tartod magad formaban? ESZMELETLEN!"
"Szia! Csak annyit mondok hogy nagyon erős és kitartó csaj vagy! Gratulálok! Állati jól nézel ki."Amikor egy férfi megdicsér, jólesik, örülsz neki. De! Amikor egy nő dicsér meg.. az, az igazi elismerés.
Meghíztam. Nagyon. Később gondoltam egyet, és lefogytam. Néhányan rám írtatok és kíváncsiak voltatok, hogy csináltam. A következő hosszú bejegyzésben elárulom a (nem) titkot. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése